Пресс-центр

Нові спортивний та дитячий майданчики відкрили на вулиці Островського, 40

ТЕЛЕКОМПАНІЯ «КИЇВ»

Там можна пограти у футбол чи баскетбол, позайматись на тренажерах, а для дітей встановили гірки та гойдалки. Майданчики відкрили силами району та компанії-інвестора. І служитиме він для 5 тисяч мешканців прилеглих будинків.


Діана Панченко, журналіст:

- У футбол Андрійко та Вадим грають змалечку, обидва мріють про великий спорт. Живуть на вулиці Урицького, в одному будинку, де і ганяли м'яча. Щоправда, поле там - не найкраще. Тепер, кажуть, ходитимуть сюди. 5 хвилин пішки.


Кияни:

- Тут очень хорошо и приятно играть. Ну, родной район. Ворота, сетка, поле хорошее… Вообще супер! Даже тренажеры есть.


Поблизу цього спортмайданчика - 12 будинків, а це приблизно 5 тисяч мешканців. Місць для спорту, і то не найкращих, було лише 2. Цей облаштували спільно із компанією-інвестором, що зводить житловий комплекс на вулиці Островського. Заразом - відремонтували дитячий майданчик. Раніше він залишав бажати ліпшого.


- С маленькими детьми нельзя было пойти - страшно.
- А сейчас можно гулять и с совсем маленькими детьми. Она в таком плохом состоянии была, и теперь ее отремонтировали. И она красивая стала.


Ще 20 дитячих майданчиків планують відкрити у Солом'янському районі протягом літа. Під контролем - і ремонти старих. 2 тижні тому Олександр Попов доручив терміново привести до ладу усі потенційно небезпечні майданчики.


Максим Луцький, голова Солом'янської РДА:

- Ми провели вже інвентаризацію всіх дитячих майданчиків, які знаходились у незадовільному стані, відповідні кадрові рішення були прийняті, тому що ніхто не буде гратись із здоров'ям наших дітей. Демонтували всі елементи, які знаходились у незадовільному стані.


Щойно відкритий спортивний майданчик на вулиці Островського випробували одразу ж після відкриття - там відбувся футбольний турнір. Малечу ж, крім оновлених гойдалок, порадували і безкоштовними ласощами.

 
Діана Панченко, Роман Тимошевський, телеканал "Київ".